MYOovunelle®

vaginálne čapíky s obsahom myo-inozitolu s pH 6

Zvyšuje pravdepodobnosť oplodnenia a tehotenstva v spontánnych alebo indukovaných cykloch vytváraním priaznivých podmienok pre funkčnosť spermií. Používanie produktu sprevádzané starostlivým plánovaním pohlavného styku, pomáha páru pri jeho snahe o oplodnenie.

KÚPIŤ na

MYOovunelle® je zdravotnícka pomôcka na báze myo-inozitolu, ktorého vaginálne použitie vytvára optimálne podmienky pre oplodnenie vajíčka. Myo-inozitol prispieva ku skvapalňovaniu cervikálneho hlienu aj semennej tekutiny, a tým uľahčuje putovanie spermií za vajíčkom. Myo-inozitol vďaka svojim antioxidačným vlastnostiam chráni spermie pred pôsobením reaktívnych foriem kyslíka, ktoré sa bežne v pošvovom prostredí vyskytujú. MYOovunelle® zaisťuje optimálne pH prostredie pre životaschopnosť spermií a vyrovnáva stupeň kyslosti pošvového prostredia, ktorý je zodpovedný za znehybnenie spermií. Vďaka MYOovunelle® sú spermie viac pohyblivé, a tým schopnejšie oplodniť vajíčko.
V štúdii, na ktorej sa zúčastnilo 50 párov snažiacich sa o počatie, bolo preukázané, že ak ženy používali myo-inozitolové vaginálne čapíky, výrazne sa zlepšila pohyblivosť a počet spermií ich partnerov. Zároveň bolo spozorované zníženie počtu nepohyblivých spermií.1

REFERENCIA:
1. Montanino et al. 2016. Treating Woman with Myo-Inositol Vaginal Suppositories Improves Partner‘s Sperm Motility and Fertility. International Journal of Endocrinology 2016: 5p.

Obsah balenia:

3 vaginálne čapíky s hmotnosťou 1 g.
Jeden vaginálny čapík obsahuje 2,00 mg myo-inozitolu, 998,00 mg semisyntetických glyceridov.

Zložka Jeden čapík
Myo-inozitol 2,00 mg
Semisyntetické glyceridy 998,00 mg

Dávkovanie a spôsob podávania:

Plodné dni trvajú cca 5 dní (3 dni pred ovuláciou a 1 deň po ovulácii) a v tomto období by ste si mali každý druhý deň opatrne zavádzať jeden vaginálny čapík MYOovunelle® (najlepšie pred spaním).

Dávkovanie:

Pohlavný styk plánujte minimálne 6 hodín po vložení čapíka.
Odporúčame najprv začať s testovaním pomocou ovulačných testov už 8. deň cyklu pred začiatkom používania čapíkov. Ovulačné testy zakúpite v každej lekárni.
TU si môžete vypočítať svoje plodné dni.
Aké sú ďalšie možnosti pre zistenie plodných dní, zistíte TU.

Pred použitím MYOovunelle® si pozorne prečítajte návod na použitie.

(CE 0373)

OVULAČNÁ KALKULAČKA – vypočítajte si svoje plodné dni